Dražba ostatního 700 m², Brníčko

525 000 Kč G včetně provize
PROKONZULTA, a.s.

PROKONZULTA, a.s.

Brno, Křenová 299/26

Popis nemovitosti

Předmětem dražby jsou pozemky v obci Brníčko nedaleko Zábřehu na Moravě.
Celková plocha pozemků je 2.015 m2.
Na části pozemků je stavba technického zázemí bývalého koupaliště. Hlavní částí je kryté pódium pro hudební produkce, ze kterého vybíhají dvě křídla krytých ochozů. Na východní krytý ochoz navazuje objekt zázemí pro provoz koupaliště, bufetu, šaten, WC a dvou skladů.
Před podiem je dlážděný taneční parket.
Stavby jsou zděné, cihelné na betonových základech, střecha je plochá s plechovou krytinou.
Objekt byl postaven v roce 1975, v současnosti nevyužívaný.
Okna a dveře jsou buďto rozbitá nebo odstraněna, jsou poškozeny dlažby, obklady, omítky, střešní krytina, částečně stropy.
Stavba je celkově ve špatném technickém stavu.

Základní údaje

Konstrukce Zděná
ID nemovitosti 26DR000578
Stav objektu Špatný
Plocha užitná 700 m²
Cena 525 000 Kč Spočítat hypotéku
Energetická náročnost G - Mimořádně nehospodárná
Dražební vyhláška Ikona PDF
Znalecký posudek Ikona PDF
Datum dražby 30. 9. 2026 v 9:00
Datum prohlídky 1 10. 9. 2026 v 10:00
Odhad ceny 787 000 Kč
Jistina 100 000 Kč
Minimální příhoz 10 000 Kč
Stránka dražby www Stránka dražby

Poloha na mapě

Nemovitosti nabízí

POSLAT DOTAZ

PROKONZULTA, a.s.

Brno, Křenová 299/26

Zobrazit kompletní nabídku RK

PROKONZULTA, a.s.

Sdílet nemovitost

TOPlist